Beckers Designer Collection - The Art of Life

Styl skandynawski to nie tylko design. To FILOZOFIA DOBREGO MIESZKANIA, oparta na dobrym samopoczuciu domowników. Aby ułatwić wybór odpowiednich kolorów miłośnikom wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim stworzyliśmy naszą nową kolekcję farb.


Beckers Designer Collection to paleta 40 kolorów, które stanowią doskonałą bazę do tworzenia wyjątkowych wnętrz, sprzyjających harmonii i wygodnemu życiu.

Puszka farby beckers designer collection

Wysokiej klasy głęboko matowa, antyrefleksyjna farba Beckers Designer Collection. Niezwykła głębia barw w stylu skandynawskim stworzy ekscytujący efekt, a rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego jest wynikiem troski o komfort i dobre samopoczucie Twoich bliskich.

 

  • Wyjątkowa paleta kolorów premium w stylu skandynawskim
  • Ceramiczna receptura z najwyższą odpornością na zabrudzenia
  • Wysoka jakość efektu końcowego

kup teraz przycisk

Głęboki kolor na ścianie
cytat
pokój dla dziewczynki

The Art of ENJOYING

A gdyby tak zabawę, śmiech i radość ubrać w kolory? Snom nadać barwę, a koncentracji odcień? A świat najmłodszych opisać paletą najpiękniejszych barw? Jak wyglądałby wtedy świat? Art Of Enjoying  jest odpowiedzią na to pytanie. Gama kontrastowych odcieni – subtelnych i nasyconych to odwołanie do beztroskiego dzieciństwa. Kolory wprowadzają do wnętrz radość, wspomagają zrównoważony rozwój i są kluczem do magicznego świata wyobraźni. 

zieleń w skandynawskim stylu

The Art of BEING

Sztuka wyboru to umiejętność świadomej eliminacji. To odrzucenie trendów, tymczasowej mody i kierowanie się swoim niepowtarzalnym gustem. Wnętrza domów powinny być odbiciem wnętrz ich mieszkańców. Wybór mebli, dekoracji i kolorów to odzwierciedlenie indywidualnego stylu i obraz tego, kim tak naprawdę jesteśmy. Kolekcja Art Of Being opowiada historię ponadczasową. Swoją paletą 5 barw nie kłania się modzie, tylko sama dyktuje nieprzemijające trendy.

pastelowy cytat
pastelowe kolory

The Art of REFLECTING

Zatrzymaj się. Twój dom, to twój świat. W nim czas płynie według Twojego rytmu. To puls Twojej rodziny, Waszych rytuałów, potrzeb i marzeń. Zachowując w nim równowagę, znajdujesz szczęście. Świadome bycie tu i teraz, czas z najbliższymi i uwaga, którą im poświęcasz stały się inspiracją do stworzenia kolekcji Art Of Reflecting. Poznaj gamę stonowanych, delikatnych, otulających kolorów, które przynoszą wytchnienie i rozświetlają wnętrze.

granatowa ściana skandynawski odcień

The Art of SIMPLE

Styl nie znosi wysiłku. Umiar kojarzy się z naturalnością i lekkością. Wnętrza w tej konwencji są więc przytulne oraz komfortowe. To przestrzenie, w których szacunek do pierwotnej architektury łączy się z umiejętnym komponowaniem mebli, dodatków i kolorów. Rzeczy i barwy współgrają z całością, będąc jej integralną częścią. Tu nic nie wychodzi na pierwszy plan. Wszytko ma swoje miejsce, rolę i funkcje. Zupełnie jak w kolekcji Art of Simple, której prostota jest ponadczasowa.

pastelowa zielona sypialnia

The Art of HARMONY

Równowaga to istotna część naszego życia. Aranżując wnętrza, oparte na harmonijnie skomponowanych kolorach, dbamy o  swój komfort.  Art Of Harmony jest paletą 5 kolorów inspirowanych naturą – jasnych i łagodnych oraz wyrazistych i kontrastowych. Każdy z nich użyty pojedynczo lub w zestawieniu z innym kolorem z palety, wprowadza do pomieszczeń spokój i światło, które nadają wnętrzu lekkości. 

Głęboka zieleń na ścianie salonu

ZOBACZ WIĘCEJ

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color