Aplikacja Beckers Easy Colour - tester kolorów w poszerzonej rzeczywistości

 

Przedstawiamy Beckers Easy Colour– naszą nową aplikację, dzięki której w wirtualnej rzeczywistości sprawdzisz, jak kolory marki Beckers prezentują się na Twojej ścianie. Dzięki wirtualnemu testerowi kolorów zaprojektujesz wymarzone wnętrze, dopasujesz ulubione kolory zanim rozpoczniesz metamorfozę. Aplikacja to także poradnik pełen pomysłów aranżacyjnych.

Beckers Easy Colour – Twój pomocnik w metamorfozie wnętrz

Szukasz nowego, wyjątkowego koloru, który stworzy przestrzeń, o której marzysz? A może chcesz zagłębić się w świat pięknych barw, aby poprawić sobie nastrój? Wypróbuj naszą nową aplikację Beckers Easy Colour bez względu na okoliczności!

Sprawdź, jak kolory Beckers wyglądają na ścianach Twojego domu tworząc wizualizacje oparte na technologii rozszerzonej rzeczywistości. Zainspiruj się nowymi trendami i bądź na bieżąco z nowościami kolorystycznymi. Odkrywaj palety barw wśród otaczających Cię przestrzeni.

Wizualizuj swoje pomysły na kolorowe wnętrza

Przy współpracy z naszymi ekspertami stworzyliśmy aplikację Beckers Easy Colour, która jest źródłem inspiracji oraz szczególną platformą, dzięki której można łatwo i szybko zwizualizować nawet najbardziej szalone pomysły na barwne kompozycje.

 

Zachęcamy do swobodnej zabawy kolorami oraz do zapoznania się z inspirującymi treściami, które z pewnością pobudzą wyobraźnię i pozwolą zrealizować wiele pomysłów aranżacyjnych.

apka beckersa do kolorów

Baw się kolorami i znajdź ten idealny 

Błyskawiczne zmień kolor ścian i sprawdź na wizualizacji, czy dobrze czujesz się w otoczeniu delikatnych żółcieni, uspakajających błękitów czy może zieleni w stylu boho. Dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości możesz przyjrzeć się, jak wybrane odcienie będą faktycznie prezentować się w Twoich wnętrzach.

 

Załaduj zdjęcie, wybierz kolor i oceń efekt w rzeczywistości rozszerzonej. Możesz również zapisać wizualizację, aby wrócić do niej później.

 

Twoją uwagę przykuł intrygujący zestaw barw w ulubionej kawiarni? Kreator palet to funkcjonalność zaprojektowana z myślą o takich właśnie momentach. Zrób zdjęcie, odczytaj z niego kolory, utwórz paletę ulubionych barw i sprawdź propozycje pasujących odcieni z kolekcji Beckers.  

test

 

Jak działa aplikacja?

Zależało nam, aby aplikacja Beckers Easy Colour była łatwa w obsłudze, aby inspirowała i pozwalała szybko wizualizować pomysły kolorystyczne.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów instruktażowych prezentujących najważniejsze funkcjonalności aplikacji i demonstrujących ich użycie. 

 

Beckers Easy Colour to aplikacja niezwykle intuicyjna i przyjazna w użytkowaniu! 

kreator palety beckers

 

apllikacja beckers

 

Zapraszamy do świata inspiracji Beckers!

Aplikacja Beckers Easy Colour jest dostępna w sklepach App Store i Google Play.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color