Jasny salon z nowoczesnymi drewnianymi meblami

Paleta barw emalii Beckers Designer Universal

Ocieplamy metal, łagodzimy drewno. Beckers Designer Universal to specjalny produkt, który nie tylko dekoruje, ale również zabezpiecza powierzchnie drewniane i metalowe. Paleta emalii to biel i 15 wyjątkowych kolorów. Drewniane meble oraz metalowe elementy dzięki nim zachowają swój szlachetny charakter, zyskując zarazem nowoczesny wygląd.

Kolekcja kolorystyczna dopasowana jest do wybranych kolorów farby do ścian i sufitów Beckers Designer Colour. Dzięki temu można pomalować np. ścianę i kaloryfer tym samym kolorem.

Beckers Designer Universal

Beckers Designer Universal

  • Półmat
  • Wodorozcieńczalny

Beckers Designer Universal

Wodorozcieńczalna emalia przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych, takich jak: drewniane zabawki, sklejka, płyty pilśniowe, płyty wiórowe, płyty fornirowane, zagruntowanych powierzchni metalowych, lamperii i tynków wewnątrz budynków.  Produkt może być również stosowany do renowacji starych wymalowań, kaloryferów oraz mebli ogrodowych. Produkt do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Chcesz pomalować drewno lub metal?

Kolorowe aranżacje wnętrz, na balkony, tarasy i do ogrodu. Pomysły na malowanie drzwi, kaloryferów, a nawet dziecięcych zabawek.