Cappuccino

Kolory prezentowane na ekranie zostały wygenerowane elektronicznie i mają jedynie charakter poglądowy. Wybierając kolor należy pamiętać, że na jego odbiór będzie miało wpływ wiele czynników. Zachęcamy więc do korzystania z testerów kolorów lub do sprawdzania rzeczywistych kolorów na wzornikach dostępnych w punktach sprzedaży.
Stwórz przyjemną atmosferę w swoim domu z kolorem Cappuccino z palety Beckers Designer Colour. Ten beżowo odcień jest idealny do sypialni, przedpokoju i kuchni i daje poczucie harmonii. Użyj go na ścianach, sufitach lub jako kolor akcentujący, aby stworzyć stylową i relaksującą atmosferę. Dzięki wysokiej jakości i łatwej aplikacji jest to doskonały wybór dla wszystkich Twoich potrzeb malarskich. Poczuj różnicę z farbami Beckers!
Przed zakupem i użyciem farby zalecamy sprawdzić wybrany odcień korzystając z testerów kolorów Beckers.
Zamów tester
Parametry koloru

RGB

230,217,202 (#E6D9CA)

Wypróbuj nasze kolory w swoich wnętrzach z aplikacją Beckers Easy Colour

Tikkurila Mobile App

Znajdź swój kolor!

Przy współpracy z naszymi ekspertami stworzyliśmy aplikację Beckers Easy Colour, która jest źródłem inspiracji oraz szczególną platformą, dzięki której można łatwo i szybko zwizualizować nawet najbardziej szalone pomysły na barwne kompozycje.
pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color