Sypialnia w bieli

Białe ściany w sypialni są dowodem, że proste, klasyczne tło nie tworzy nudnego wystroju. Od pomysłowych, bardzo stylowych i nowoczesnych ram łóżek oraz ciekawego oświetlenia, aż po delikatne meble i naturalne akcenty – biała farba do ścian podkreśla każdy elementy wnętrza. Tło w tym kolorze jest wszechstronne i może być płótnem zarówno do bardzo współczesnej aranżacji, jak i rustykalnego, inspirowanego wiejskim klimatem pomieszczenia.

Biała farba na ścianach w sypialni

Naturalne akcenty i światło we wnętrzu

Jak w prosty sposób urozmaicić białą sypialnię? Wybór wyrazistego zagłówka, wyróżniającej się lampy, inspirujących obrazów lub grafik oraz pościeli z odpowiednią teksturą czy wzorem to świetna kompozycja. Drewniany zagłówek o nieregularnym kształcie będzie w delikatny i zarazem bardzo efektowny sposób ocieplał wnętrze. Aby stworzyć w sypialni pożądany klimat, można postawić na kilka rozwiązań. Na przykład nieduże, miękkie źródło światła oraz długie zasłony wprowadzą senny klimat idealny do odpoczynku.

 

Uniwersalny odcień

Biała farba do ścian jest neutralna i sprawia, że ​​pomieszczenie wygląda jasno oraz spokojnie. Koi i odpręża. W rzeczywistości odcienie świeżego śniegu, pysznej wanilii, a także puszystych letnich chmur pasują do każdego elementu dekoracji. Można wykorzystać je zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych stylizacjach. Nadają się do pełnienia roli pierwszoplanowej oraz subtelnego tła. Bardzo łatwo z ich pomocą zmieniać wystrój. Nie trzeba przy tym przeprowadzać generalnego remontu – wystarczy kilka dyskretnych lub mocnych akcentów w postaci dodatków, by całkowicie odmienić oblicze sypialni. Można to zrobić za pomocą nowoczesnych stolików nocnych, wazonu z kwiatami lub drobnych dekorów. Jeśli wnętrze sypialni wydaje Ci się zbyt białe, odpowiednio dobrany odcień pościeli lub narzuty wprowadzi w pomieszczeniu więcej koloru.  Dobrze dobrane barwne dodatki szybko wprowadzają w sypialni zupełnie inną atmosferę.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color