Soczyste orzeźwienie do domowego biura

Wybierając kolor do domowego biura, warto wziąć pod uwagę styl i rodzaj pracy oraz ilość czasu spędzanego w swoim gabinecie. Dla miłośników odważnych kolorów, którzy spędzają w domowym biurze sporo czasu w ciągu doby potrzebne jest nieszablonowe wnętrze. Wzór, który jednocześnie ożywi pomieszczenie i zmotywuje do pracy. Neutralne odcienie z soczystym dodatkiem zieleni pozwolą odpocząć oczom, spracowanej głowie oraz wzniecą koncentrację pozwalając na pracę w prawdziwym skupieniu.

Inspiracja z odświeżającym kolorem ścian

Wpływ koloru na samopoczucie

Kolory mogą wpływać na nastrój, produktywność, komfort i poziom energii. Zgodnie z psychologią barw i trendami biurowych inspiracji, kolory ścian są jednym z najczęściej używanych narzędzi w aranżacji wnętrz. Pomagają wywołać określone emocje lub zmienić postrzeganie wielu spraw. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć produktywność, wygenerować kreatywne pomysły, czy zmniejszyć stres – odpowiedni odcień przyniesie niezwykłe efekty.

 

Przestronne czy przytulne

Aby biuro wydawało się większe i świeższe, naturalne tonacje, takie jak srebrzysta perłowa szarość i żywa, ciepła zieleń zestawione ze sobą, stworzą iluzję większej przestrzeni. Jeśli chcemy wprowadzić do wnętrza nieco przytulności i je ocieplić, można uzupełnić pomieszczenie naturalnymi, praktycznymi w biurowym użyciu dekoracjami w naturalnych kolorach. Lampa z drewnianym stojakiem, przycisk do papieru wykonany z kawałka drewna nie tylko wprowadzą przytulny charakter, ale także pozwolą na pewnego rodzaju kontakt z naturą.

 

Prosta dekoracja ściany

Przy projektowaniu wnętrza biurowego w domu warto wziąć pod uwagę typowe zadania i projekty wykonywane na co dzień. Do tego trzeba koniecznie dołożyć ulubione pory dnia lub nocy poświęcane na pracę. Dużo naturalnego światła słonecznego w jasnym pomieszczeniu dodaje energii – to kolejny argument za tym, by wybrać orzeźwiające odcienie. Podczas pracy w bardzo dynamicznej branży, która nieustannie stawia nowe wyzwania, warto zastosować kojące, regularne wzory. Pionowe pasy na wybranym fragmencie ściany będą odpowiednim elementem dekoracyjnym, towarzyszącym nam podczas codziennej zawodowej przygody.

 

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color