Nowy początek

Narodziny dziecka to niezwykłe wydarzenie, wymagające przygotowania miejsca dla nowego członka rodziny. Wybór kolorystyki bywa trudny, warto więc sięgnąć po uniwersalne rozwiązania, wprowadzające do wnętrza kojącą atmosferę, która uprzyjemni wszelkie czynności w tych pierwszych, pięknych chwilach, spędzonych razem z dzieckiem.

Błękitne farby do pokoju dziecięcego

Uniwersalny błękit obietnicą kojącej atmosfery

Miejsce przeznaczone dla noworodka musi być urządzone funkcjonalnie, aby zapewnić wygodę jego użytkowania przy wykonywaniu wszystkich niezbędnych czynności. Ważna jest także odpowiednio dopasowana kolorystyka, która sprzyjać będzie wyciszeniu świeżo upieczonych rodziców i maluszka. Sprawdzoną propozycją będzie kojący błękit, który symbolizuje spokój, nadzieję i wprowadza do wnętrza kojący klimat.

 

Błękit połączony z drewnianymi dodatkami

Wybór farby do pokoju dziecięcego jest często podstawą do podejmowania kolejnych decyzji w aranżacji wnętrza. Należy również pamiętać o odpowiedniej podłodze. Przytulna wykładzina w odcieniach błękitu lub drewniane panele stanowić będą idealne dopełnienie harmonijnej kompozycji.

 

Do przewodniego koloru możemy dopasować resztę dodatków, które uzupełnią wnętrze i pomogą uzyskać pożądany przez nas efekt. Drewniane łóżeczko dziecięce z błękitnym materacem, drewniana komoda, która pomieści wszystkie niezbędna akcesoria oraz delikatne oświetlenie, otulające pokój rozproszonym, miękkim blaskiem doskonale dopełnią dziecięcy pokój. W pomieszczeniu powinno znaleźć się także miejsce na przewijak czy wygodny fotel, w którym komfortowo będzie można nakarmić maluszka.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color