Jasny pokój nastolatka

Sypialnia dla nastolatka, to coś więcej niż miejsce do odpoczynku. To także przestrzeń, w której młody człowiek ucieka od świata dorosłych, wyraża siebie i spotyka się ze znajomymi. Połączenie elementów takich, jak pasje, zainteresowania stworzą jedyną w swoim rodzaju sypialnię w nastoletnim stylu.

Jasny pokój młodzieżowy

Estetyka i funkcjonalność

Dzisiejsi nastolatkowie zwracają dużą uwagę na design i są na bieżąco z najnowszymi trendami. Nie możesz jednak zapomnieć o tym, że są także nieustannie rozdarci między dzieciństwem a dorosłością. Większość młodych ludzi ma ulubione przedmioty, z których nie chce rezygnować, ale jednocześnie nieustannie potrzebuje zmiany swojego otoczenia. Nastolatek na pewno doceni fakt, że podejdziesz do jego pokoju, jak do samodzielnego mieszkania, w którym może komfortowo spędzać większość czasu.

Niezależnie od wielkości tego pomieszczenia, musi być ono na tyle wszechstronne, by łączyć miejsca do spania, nauki oraz rozrywki. Malując pokój młodzieżowy, warto wykorzystać jasne odcienie. Powiększą one optycznie przestrzeń, ułatwią skupienie podczas przygotowania do egzaminów i dodadzą aranżacji wyjątkowej lekkości. Pozwolą także wyeksponować wszelkiego rodzaju obrazy, grafiki czy plakaty, wyrażające indywidualny gust nastolatka.

 

Pomysłowe dodatki

Ściany w jasnych kolorach to nie wszystko. Wnętrze pokoju młodzieżowego warto wizualnie ocieplić za pomocą wyposażenia i akcesoriów z naturalnych materiałów. Drewniana szafka nocna będzie nie tylko świetnie się prezentować, ale spełniać także praktyczne funkcje. W aranżacji warto zastosować kilka oryginalnych pomysłów – zabytkowa walizka, jako miejsce na przechowywanie garderoby, czy sznur z lampami, jako jedno ze źródeł światła. Takie rozwiązania zrobią wrażenie nie tylko na domownikach, ale i na wszystkich znajomych nastolatka.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color