Pozytywna energia

Aranżowanie pokoju w młodzieżowym stylu to zadanie, w którym warto puścić wodze fantazji. Tego rodzaju wnętrze może być zarówno komfortowe, jak i praktyczne. Idealnie, jeśli pokój ten gwarantuje swobodę twórczą oraz możliwość wyrażania siebie. Niezależnie od tego, czy jest to inspirujący kącik do pracy, przestrzeń relaksu czy rozwijania swoich wyjątkowych pasji, w pokoju powinna zamieszkać pozytywna energia. W jaki sposób zaprosić ją do wnętrza? Oto oryginalny pomysł na malowanie ścian.

Pomysł na malowanie ścian w żółtym kolorze

Barwa, która podkreśla indywidualny charakter

Warto zrobić sobie przerwę od malowania wnętrz w tradycyjnych szarych odcieniach i postawić na pokoje, które są pełne radości oraz pozytywnej energii. Doskonałym rozwiązaniem będą więc dynamiczne barwy w nieszablonowych układach. Na białej ścianie namalujmy szeroki pas w kolorze żółtym. Dzięki temu stworzymy perfekcyjne tło do pobudzania kreatywności. Zabieg ten świetnie sprawdzi się nie tylko w pokoju nastolatka, ale także w pomieszczeniu, które służy do pracy. Energetyzujący odcień podkreśli wszystkie modne dodatki, ułatwiając w dowolnym momencie całkowitą zmianę aranżacji. Oryginalny motyw od progu będzie przyciągał wzrok, dodając energii i stanowiąc wyjątkową ozdobę całego wystroju.

 

Wiele ról kontrastujących kolorów

Za pomocą malowania ścian można bardzo łatwo uporządkować wnętrze każdego pomieszczenia. Pokrywając fragment ściany kontrastującym kolorem, wydzielamy fragment przestrzeni, podkreślając tym samym jego przeznaczenie do określonych działań. Możemy zaaranżować w ten sposób miejsce do pracy, rozrywki, odpoczynku czy nauki. Bez trudu uzupełnimy wystrój wieloma dodatkami, wkomponowując w kontrastujące malowanie akcenty w odcieniach czerni, zieleni lub czerwieni. Żółta farba będzie dodatkowo przełamywała nieco sterylną biel na ścianach, optycznie ocieplając przestrzeń.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color