Jasny kolor inspirowany naturą

Sypialnia utrzymana w naturalnej kolorystyce pięknej zieleni jest jak oaza – działa kojąco i relaksująco. Zanim jednak rozpoczniesz malowanie, musisz wziąć pod uwagę kilka kwestii. Kolory ścian oraz wyposażenie każdej sypialni  powinny być dobrane w taki sposób, by ułatwiać zasypianie, a o poranku dodawać energii. Jak osiągnąć taki efekt?

Kolor do sypialni inspirowany naturą

Jasnozielony – dla dużych i małych domowników

Pokój pomalowany zielonym kolorem  pozwala odpocząć oczom, a także niezwykle odświeża umysł. Ściany w tym kolorze mogą zmienić nijakie wnętrze w przyjemną dla ciała i duszy przestrzeń. Są idealne do odpoczynku po pracy. Służą jako doskonałe tło dla różnych ciekawych projektów oraz dekoracji. Sypialnia inspirowana barwami natury może w wyjątkowy sposób podkreślać elementy wyposażenia,  jak np. designerski stolik, lampa w oryginalnym kształcie czy bogata kolekcja poduszek. Jasnozielona sypialnia świetnie sprawdza się również w przypadku najmłodszych domowników. Dziecięcy charakter i oryginalność takiemu wnętrzu nadadzą np. fototapeta lub naklejki z ulubionymi  postaciami.  
 

Sypialnia – kolory natury podstawą aranżacji

Ponieważ zieleń jest najczęściej spotykaną barwą w przyrodzie, możesz zamienić swoją sypialnię w orzeźwiającą oazę nie tylko dzięki malowaniu ścian, ale także stosując w aranżacji naturalne dekoracje i materiały. Umieść w sypialni kilka roślin, aby ożywić atmosferę i skorzystaj z dobroczynnej mocy oczyszczania powietrza.
Jeśli chcesz stworzyć we wnętrzu klimat SPA, wykorzystaj drewniane meble. Nocny stolik z sosny lub fotel z wikliny to oryginalne dodatki, które świetnie sprawdzą się w stylu klasycznym, skandynawskim i rustykalnym. 

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color