Inspiracje i pomysły na malowanie

Skorzystaj z naszych pomysłów i inspiracji, które prezentujemy w tym dziale. Znajdziesz tu pomysły na kreowanie ciekawych aranżacji wnętrz oraz techniki zdobienia ścian. Podpowiadamy, jakich kolorów użyć, a także jak pomalować elementy drewniane i metalowe. Pamiętaj, że to jak urządzisz mieszkanie będzie miało wpływ na Twoje samopoczucie. Dzięki wyjątkowym kolorom ścian sprawisz, że każdego ranka przyjemnie będzie się budzić, a wieczorem z utęsknieniem czekać na powrót do własnego domu.

Jak wybrać kolor ścian? Nasze pomysły na malowanie 

Nie wiesz, jaki kolor ścian będzie pasował do malowanego przez Ciebie pomieszczenia? Obejrzyj propozycje kolorystyki i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Poznaj nasze pomysły i niech Twoje życie nabierze barw.
Jany salon w pastelowych kolorach

Pomysły na malowanie salonu

Nie wiesz, jak urządzić salon? Zobacz nasze pomysły na malowanie i aranżacje salonu. Znajdziesz tutaj zarówno inspiracje w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Kuchnia w stonowanych kolorach z niebalanlnym akcentem kolorystycznym

Funkcjonalne kuchnie i jadalnie

Skorzystaj z naszych pomysłów na funkcjonalną kuchnię. Poniżej znajdziesz inspiracje zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Podpowiadamy, jak malować małe kuchnie, kuchnie z wyspą oraz jak wyremontować duże kuchnie otwarte na salon.
Sypialnia w morskich odcieniach

Kolory ścian do sypialni

Zainspiruj się bogactwem kolorów do sypialni i urządź ją tak, by z przyjemnością się w niej odpoczywało. W tym dziale znajdziesz pomysły na miejsce do odpoczynku w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Pokój dziecięcy

Zainspiruj się i sprawdź, jak może wyglądać pokój Twojego dziecka. Tu znajdziesz pomysły dla pociech w różnym wieku. Pokój dziecięcy to chyba jedyne miejsce, gdzie naprawdę możesz puścić wodze fantazji aranżując wnętrze - wykorzystaj to!
Łazienka w kolorach szarości i turkusu.

Łazienka - aranżacje i pomysły na malowanie

Nie wiesz, jak zaaranżować wnętrze łazienki? Zobacz nasze pomysły na malowanie oraz inspiracje dla małych i dużych łazienek.

Miejsce do pracy

Jeśli szukasz pomysłu na pomalowanie pokoju do pracy, zajrzyj do naszych inspiracji i wybierz kolor, który pomoże Ci kreatywnie wykorzystywać czas.

Duży korytarz

Przedpokój – aranżacje, inspiracje, pomysły na malowanie

Przedpokój piękny i funkcjonalny? To nie problem. Obejrzyj nasze pomysły na malowanie i urządzanie przedpokoju, a potem wybierz kolory pasujące do Twojego wnętrza.

Ogród i taras

Kolory w ogrodzie to nie tylko kwiaty, ale też meble czy ogrodzenia, które możemy pomalować na wiele odcieni. Zajrzyj do naszych inspiracji i wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba.
Rodzina malująca mieszkanie. Video Beckers.

Historie Beckers #ważnemomenty

Życie składa się z wielu długich historii, ważnych wydarzeń, przełomowych momentów. Narodziny dziecka, rozpoczęcie szkoły, pierwsze mieszkanie, małżeństwo, przeprowadzka, zakochanie - wszystkie te wydarzenia wiążą się z ogromnymi emocjami i powodują, że zmieniamy się my i nasze otoczenie.