Inspiracje i pomysły na malowanie

Skorzystaj z naszych pomysłów i inspiracji, które prezentujemy w tym dziale. Znajdziesz tu pomysły na kreowanie ciekawych aranżacji wnętrz oraz techniki zdobienia ścian. Podpowiadamy, jakich kolorów użyć, a także jak pomalować elementy drewniane i metalowe. Pamiętaj, że to jak urządzisz mieszkanie będzie miało wpływ na Twoje samopoczucie. Dzięki wyjątkowym kolorom ścian sprawisz, że każdego ranka przyjemnie będzie się budzić, a wieczorem z utęsknieniem czekać na powrót do własnego domu.

Jak wybrać kolor ścian? Nasze pomysły na malowanie 

Nie wiesz, jaki kolor ścian będzie pasował do malowanego przez Ciebie pomieszczenia? Obejrzyj propozycje kolorystyki i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Poznaj nasze pomysły i niech Twoje życie nabierze barw.
Jany salon w pastelowych kolorach

Pomysły na malowanie salonu

Nie wiesz, jak urządzić salon? Zobacz nasze pomysły na malowanie i aranżacje salonu. Znajdziesz tutaj zarówno inspiracje w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Kuchnia w stonowanych kolorach z niebalanlnym akcentem kolorystycznym

Funkcjonalne kuchnie i jadalnie

Skorzystaj z naszych pomysłów na funkcjonalną kuchnię. Poniżej znajdziesz inspiracje zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Podpowiadamy, jak malować małe kuchnie, kuchnie z wyspą oraz jak wyremontować duże kuchnie otwarte na salon.

Pomaluj sypialnię i stwórz wymarzony wystrój

Kolor to doskonały sposób na zmianę, ulepszenie czy stworzenie zupełnie nowej sypialni. Tu znajdziesz parę ciekawych pomysłów.

Jak pomalować pokój dziecięcy

Mówi się, że dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Przy tworzeniu aranżacji pokoju dziecka i Ty pofantazjuj! Podpowiadamy, jak stworzyć wesoły, kolorowy wystrój, który sprawi radość nie tylko młodszym, ale i dorosłym domownikom.

Łazienka - aranżacje i pomysły na malowanie

Nie wiesz, jak zaaranżować wnętrze łazienki? Zobacz nasze pomysły na malowanie oraz inspiracje dla małych i dużych łazienek.

Miejsce do pracy

Jeśli szukasz pomysłu na pomalowanie pokoju do pracy, zajrzyj do naszych inspiracji i wybierz kolor, który pomoże Ci kreatywnie wykorzystywać czas.

Duży korytarz

Przedpokój – aranżacje, inspiracje, pomysły na malowanie

Przedpokój piękny i funkcjonalny? To nie problem. Obejrzyj nasze pomysły na malowanie i urządzanie przedpokoju, a potem wybierz kolory pasujące do Twojego wnętrza.

Ogród i taras

Kolory w ogrodzie to nie tylko kwiaty, ale też meble czy ogrodzenia, które możemy pomalować na wiele odcieni. Zajrzyj do naszych inspiracji i wybierz kolor, który najbardziej Ci się podoba.
Rodzina malująca mieszkanie. Video Beckers.

Historie Beckers #ważnemomenty

Życie składa się z wielu długich historii, ważnych wydarzeń, przełomowych momentów. Narodziny dziecka, rozpoczęcie szkoły, pierwsze mieszkanie, małżeństwo, przeprowadzka, zakochanie - wszystkie te wydarzenia wiążą się z ogromnymi emocjami i powodują, że zmieniamy się my i nasze otoczenie.