Ciepły i nowoczesny przedpokój

Przedpokój to bardzo istotny punkt każdego mieszkania. Urządzenie tego pomieszczenia często stanowi nie lada wyzwanie – przestrzeń ta może charakteryzować się ograniczoną powierzchnią oraz słabym dostępem naturalnego światła. W jaki sposób zaprojektować aranżację przedpokoju, by była ona jednocześnie nowoczesna i przytulna? Odpowiedź na to pytanie nie jest skomplikowana. Wystarczy kilka prostych rozwiązań, by cieszyć się bardzo oryginalnym wnętrzem.

Ciepła aranżacja przedpokoju

Przytulna przestrzeń pełna energii

Przedpokój to miejsce, w którym można pozwolić sobie na odważne eksperymenty. Świetnie sprawdzają się w nim zarówno bardzo żywe kolory, już od progu dodające energii, jak i nieco bardziej stonowane odcienie, tworzące przyjemną, ciepłą atmosferę. Doskonałym rozwiązaniem będzie więc wprowadzenie do aranżacji niezwykle wyrazistej barwy, np. głębokiej czerwieni, a następnie zestawienie jej z kontrastującą -beżową tonacją. To nie tylko wielowymiarowa, bardzo oryginalna kompozycja, ale także skuteczny sposób na optyczne powiększenie pomieszczenia. Jasny kolor znakomicie odbije sztuczne i naturalne światło, a ciemniejsza barwa doda całości elegancki charakter.

 

Dopełnienie odważnego duetu

W wyróżniającym się zestawieniu dwóch kontrastujących kolorów ważny jest również wybór odpowiednich dodatków i pozostałych elementów wystroju wnętrza. Nowoczesny przedpokój aranżację często opiera na surowych formach, np. ścianie z cegieł czy sufitach z niepokrytego niczym betonu. Z pozoru niewykończona powierzchnia jest bardzo charakterystycznym akcentem dekoracyjnym. Warto w takim przypadku dodać do wnętrza nieco cieplejszych, naturalnych elementów. Świetnym uzupełnieniem przedpokoju utrzymanego w takiej stylistyce będzie drewniane wyposażenie. Jego kolor znakomicie wpisze się w widoczną na ścianach grę kontrastów.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color