Jak pomalować meble ogrodowe?

Drewniane meble na taras zyskają zupełnie nowy wygląd, jeśli pomalujemy je emalią do drewna i metalu. Dzięki wielu dostępnym odcieniom, możemy zmienić klasyczne krzesła w nowoczesny element dekoracyjny ogrodu bądź balkonu. Cała metamorfoza zajmie nie więcej niż jeden weekend.

Żywy odcień Asparagus z palety Beckers Designer Universal, którym pomalowano leżaki i stolik na zdjęciu, jest ciekawym akcentem kolorystycznym na tarasie utrzymanym w naturalnej tonacji barw.  Zieleń komponuje się również z otaczającą taras przyrodą. Delikatny szary odcień Light grey z tej samej palety kolorystycznej, został użyty do pomalowania małego krzesełka oraz tacy. Dzięki temu zabiegowi jaskrawe kolory nie zdominowały gustownego tarasu,  który stał się idealnym miejscem do odpoczynku w ciepłe dni.

Wskazówki!

  • Przed rozpoczęciem prac, sprawdź czy mebel nadaje się do malowania emalią. Potrzebne informacje znajdziesz w karcie technicznej produktu.
  • Nie bój się wykorzystać żywych kolorów, kiedy malujesz meble lub małe elementy dekoracyjne, ale pamiętaj, że meble muszą pasować do np. koloru podłogi na tarasie lub elewacji domu.
  • Nie wszystkie meble z kompletu muszą być w tym samym kolorze. Możesz użyć wyobraźni i wybrać kilka pasujących kolorów emalii, którymi pomalujesz różne elementy.

 

zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color