Trendy Kolorystyczne 2023

Beckers to marka, której misją jest inspirowanie do zmiany wnętrz za pomocą koloru. Wierzymy, że kolor ma moc i dlatego na bazie aktualnych trendów tworzymy kolekcje, które pozwolą kreować oryginalne przestrzenie.

Przedstawiamy najnowsze Trendy Kolorystyczne na 2023 r.

Nuta nowoczesności w połączeniu z modną klasyką, mocne akcenty i dyskretny urok elegancji - taki jest właśnie styl tegorocznych trendów. Trzy rodziny barw – Light Space, Playful Spirit i Soft Harmony dają możliwość stworzenia jedynych w swoim rodzaju projektów wnętrz. W każdym z nich znajdziesz cztery kolory główne oraz pasujące do nich kolory akcentujące. Nie zabraknie też inspiracji w postaci różnych przestrzeni i powierzchni oraz przydatnych wskazówek dotyczących elementów dekoracyjnych, do których pasują wybrane odcienie.

 

Jakąkolwiek rodzinę kolorów preferujesz, wskazówką jest użycie podstawowych kolorów na ścianach i większych powierzchniach oraz mocniejszych kolorów na elementach akcentujących, takich jak meble, listwy lub detale. Utrzymywanie neutralnej bazy jest również bardziej zrównoważonym sposobem na przemalowywanie wnętrz, ponieważ, gdy odczujemy potrzebę zmian łatwiej będzie zastąpić pojedyncze akcenty. Niech kojące beże, eleganckie szarości, intensywne zielenie i klasyczne brązy ośmielą Cię do wprowadzenia zmian.

 

Mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do przeżycia kolorowego roku z Beckers!

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color