Stylowy przedpokój

Nieoczywista aranżacja przedpokoju to idealny sposób, by zachwycić gości już od momentu przekroczenia progu domu lub mieszkania. Niezależnie od tego, czy wita ich widok cudownej drewnianej podłogi, oryginalny wzór na ścianie, czy stylowe wyposażenie, hol wejściowy może wpłynąć na to, jak odbierana będzie pozostała część mieszkania. To miejsce jest doskonałe do tego, aby pokazać światu kreatywność gospodarzy oraz świetny gust.

Inspiracja stylowego przedpokoju

Duet barw, który otwiera przestrzeń

Piękny przedpokój, który łączy ponadczasowe rozwiązania z odrobiną szaleństwa to prawdziwe wyzwanie! Jak stworzyć taką aranżację? Wystarczy dolną część ściany pomalować na ciepły odcień, np. jasny brąz lub beż, a górną powierzchnię i sufit pokryć białą farbą. Istotna jest linia połączenia kolorów wyglądająca na przypadkową, a jednak bardzo przemyślana. W ten sposób można łatwo powiększyć optycznie zbyt ciasny przedpokój. Na wpół surowe wykończenie świetnie komponuje się z oświetleniem w podobnym stylu – np. żarówką zawierzoną na ozdobnym sznurku. Tego rodzaju charakterystyczny przedpokój z nieregularnym wzorem łączenia, będzie zaskakiwał już na etapie samego wejścia do mieszkania.

 

Motywy, płynące z natury

Połączenie  piaskowych odcieni z klarowną bielą  zmieni nudny korytarz w awangardową przestrzeń. Dwukolorowy przedpokój inspiracje może czerpać z natury, w której biała morska piana przykrywa nieregularną, piaszczystą plażę. Ważne,  aby pozostałe elementy wyposażenia korespondowały z wykorzystanymi kolorami. Dobrym rozwiązaniem jest pomalowanie półki ściennej na biało. Pozwoli to uzyskać wrażenie wolnej, dużej przestrzeni.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color