Morska sypialnia

Szmaragdowy odcień morza to idealny kolor do sypialni. Potrafi pięknie kontrastować i cudownie uzupełniać inne tonacje. Jako barwa, która współgra z niebem i morzem ma również relaksujące właściwości. Szmaragdowy może mieścić się w szerokim spektrum odcieni, od najjaśniejszych błękitów, które tworzą nadmorski charakter wnętrza, po głębokie atramentowo-niebiesko-czarne, które otulają w wyjątkowy sposób.

Morskie kolory do sypialni

Eleganckie połączenie

Wybierając kolory do sypialni warto postawić na odcienie, które stworzą we wnętrzu relaksującą atmosferę. Idealne będą w tym przypadku wspomniane morskie odcienie. Delikatna szarość w połączeniu z głębokim szmaragdem znakomicie wpisuje się w nowoczesną, ale jednocześnie niezwykle elegancką aranżację. Jaśniejszy kolor szary można wykorzystać do pomalowania większości ścian w sypialni, ale także pozostałej części mieszkania. To uniwersalna tonacja, świetnie sprawdzająca się w wielu pomieszczeniach. Z kolei szmaragdowy odcień warto wykorzystać do podkreślenia konkretnego miejsca we wnętrzach. Barwa ta doskonale będzie prezentować się za wezgłowiem łóżka. Doda w ten sposób zachwycającej głębi całej aranżacji i przyjmie rolę dekoracyjnego akcentu.

 

Nie tylko dary morza

W modnej sypialni, kolory wyposażenia również mają niebanalne znaczenie. By ocieplić wnętrze pomalowane morskim odcieniem, warto zadbać o podłogę wykonaną z naturalnego materiału – buk, dąb lub orzech fantastycznie kontrastuje z odcieniami niebieskiego. Znakomity efekt można osiągnąć umieszczając we wnętrzu kilka elementów z kolorze czarnym. Lampa, wieszak czy ława w tej barwie doda aranżacji modny szyk. Całość uzupełniona białymi poduszkami dodatkowo rozświetli pokój. Efektem tych zabiegów będzie sypialnia, gwarantująca relaksujące wieczory i pełne energii poranki.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color