Delikatny beżowy kolor do salonu

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz beż często jest pomijany. Jeśli już się pojawia, to raczej w formie dyskretnych dodatków. Warto jednak sprawdzić, jak w odcieniu beżowego prezentowałoby się pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku i spotkań z bliskimi. To kolor do salonu, który wcale nie musi być nudny – pasuje niemal do wszystkiego. Wystarczy odrobina kreatywności, by stworzyć z jego pomocą bardzo atrakcyjne wnętrze.

 

Delikatny beżowy kolor do salonu

Wszechstronny beż dla unikalnych rozwiązań

Pomyśl o beżu jako o atucie. To ciepły odcień, który świetnie uzupełnia głębokie, intensywne kolory. Co więcej, wydobywa z nich to, co najlepsze. Należy pamiętać, że beż można zastosować nie tylko w tradycyjnych czy rustykalnych przestrzeniach. Znakomicie odegra on swoją rolę również we współczesnych aranżacjach.


W salonie, w którym kluczem jest nieskrępowana przestrzeń, spróbuj wykorzystać neutralny odcień beżu, by optycznie powiększyć wnętrze. Zestaw go z białymi akcentami, wpuszczając do pokoju jeszcze więcej światła oraz elementami z naturalnego drewna, które dodają aranżacji niezwykłej lekkości. Dodaj akcenty subtelnej czerwieni, by całość zyskała wyjątkowy charakter. Możesz wykorzystać w dodatkach także subtelną czerń lub szarość. Beżowy kolor do salonu stanowi idealny podkład pod nieoczywistą paletę barw.
 

Gra w kontrasty

W przypadku beżu jako głównego koloru warto stosować również jasne i ciemne detale, aby w prosty sposób zwiększyć atrakcyjność neutralnego salonu. Dodaj blasku matowym ścianom za pomocą błyszczącej stolarki. Przykryj drewnianą podłogę ciemnymi dywanikami. Jeśli wolisz bardziej subtelny wystrój, umieść na szafkach i półkach starannie wykończone ozdoby w różnych odcieniach brązu. Te skromne dodatki ożywią całą aranżację. Nie bój się eksperymentować i przekonaj się, że beżowy to kolor do salonu, który jest świeży i elegancki i który odnajdzie się dobrze w każdym wystroju wnętrza.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color