Delikatna zieleń przy stole

Jadalnie mogą służyć różnym celom. Są miejscem towarzyskich spotkań, podczas których rodzina i przyjaciele zasiadają do stołu, aby dzielić ze sobą pyszne posiłki, lub pełnią funkcję przestrzeni przejściowych, które za pomocą charakterystycznych mebli czy kolorów ścian zostają oddzielone od reszty domu.

Delikatnie białe kolory do jadalni

Subtelna zieleń, by pobudzić apetyt

Jadalnia to przestrzeń, w której spędza się dłuższy czas w trakcie posiłku czy spotkań przy stole w szerszym gronie. Warto więc za pomocą kolorów i dodatków wyrzucić z tego miejsca nudę. Aby podkreślić oryginalne dekoracje, znakomitym wyborem będzie ciepła zieleń która również doskonale rozświetli całe wnętrze. Jest ona niezwykle przyjemna dla oczu, relaksuje i uspokaja. Stanowi idealny, zbalansowany wybór do tak dynamicznego miejsca w domu, jak jadania. To przestrzeń, w której nieustannie coś się dzieje. Delikatny odcień szałwii subtelnie zrównoważy dynamikę wnętrza. Będzie również znakomicie pełnić rolę tła dla wielu obrazów czy designerskich grafik. Pięknie podkreśli meble wykonane z naturalnego drewna – zieleń i brąz to zawsze modny, niezwykle estetyczny duet kolorów do jadalni.

 

Klasyczna biel, by mieszkać w przestronnych wnętrzach

Choć jadalnia to dobre miejsce do eksperymentowania z kolorystyką wystroju, nie oznacza to, że zawsze trzeba wybierać wyłącznie odważne kolory. Idealny do tego rodzaju pomieszczeń będzie także klasyczny odcień bieli. Barwa ta dzięki uniwersalności, wspaniale współgra z szeroką gamą tonacji. Świetnie uzupełni delikatną zieleń, rozjaśniając i optycznie powiększając przestrzeń. Będzie także doskonale korespondować z wszelkimi białymi elementami wystroju wnętrza, a tych w modnej jadalni nigdy nie brakuje.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color