Anielski przedpokój

Wygodny, gustowny i przede wszystkim funkcjonalny – taki powinien być przedpokój. W tym miejscu witamy gości oraz zapraszamy ich do wnętrza mieszkania. Zagwarantujmy sobie najlepsze pierwsze wrażenie i zaaranżujmy tę przestrzeń z dbałością o każdy szczegół. Jak urządzić przedpokój, aby z dumą otwierać drzwi do swojego domu?

Jasna inspiracja przedpokoju

Wnętrze pełne światła

Przedpokój często bywa wąski i ciemny, co utrudnia jego aranżację. Ale nie zniechęcajmy się i potraktujmy ten fakt jako wyzwanie – pomieszczenie to stanowi przecież wstęp do wystroju całego mieszkania, który w kilka sekund nakreśla charakter i gust domowników. Jak poradzić sobie z problemem źle doświetlonego wnętrza? Najlepszym rozwiązaniem jest jasna kolorystyka. Warto zadbać o to, by na ścianach znalazła się farba w jasnym odcieniu. Złamana biel będzie idealnym wyborem. To rozwiązanie, które optycznie powiększa pomieszczenie, dodatkowo je rozświetlając. Sprytnym posunięciem jest także umieszczenie w przedpokoju dużego lustra. Posłuży ono nie tylko do przejrzenia się przed wyjściem z domu, ale wywoła również wrażenie, że przestrzeń jest zdecydowanie większa niż w rzeczywistości.

 

Dodatki lekkie jak chmurka

Urządzając przedpokój warto postawić na lekkie, ażurowe meble i dekoracje. Prosty wieszak na ubrania, niewielka półka na buty czy kompaktowa ławeczka idealnie sprawdzą się w każdej aranżacji, nie zagracając przy tym wnętrza. Można pokusić się o zestawienia ton w ton, dobierając wyposażenie w odcieniach zbliżonych do koloru ścian lub też odważniej – w dodatkach eksperymentować z kolorami kontrastowymi. Na tle tak neutralnej barwy, jaką jest delikatny off-white, niemal każda dekoracja będzie prezentować się bardzo dobrze. W takim przypadku nowoczesny przedpokój może obejmować inspiracje z wielu stylów, łącząc designerskie dodatki z akcentami w stylu klasycznym. Wszystkie te elementy w wyjątkowy sposób zespoli anielski odcień.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color