Czy możliwe jest, aby w ciągu kilku dni całkowicie odmienić wnętrze?

Oczywiście! Udowadnia to program telewizyjny „Weekendowa Metamorfoza”. W nowym sezonie programu architekt Krzysztof Miruć wraz ze swoją ekipą będą przeprowadzać kolejne ekspresowe metamorfozy. Nieodzownym elementem każdej takiej zmiany jest nowy kolor ścian - i tu swoją rolę odegrają farby Beckers Designer Collection.

 

 

Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu programu "Weekendowa Metamorfoza", w którym architekt Krzysztof Miruć  ze swoim zespołem po raz kolejny udowodni, że nie boi się wyzwań, a przemiana przestarzałych pomieszczeń w przytulne, spełniające marzenia wnętrza to jego specjalność. Kluczem do szybkich i efektownych remontów są każdorazowo - obok fachowej ekipy - sprawdzone produkty. W przeprowadzaniu modnych zmian kolorystycznych będzie sięgał również po farby Beckers Designer Collection.

 

Krzysztof Miruć

 

W TRZECIM ODCINKU:

Bruno jest fotografem i razem z żoną Beatą prowadzą studio fotograficzne. Mają też dwójkę dzieci. Niedawno kupili dom z lat 80-tych, który wymaga remontu i jak się okazało jest skarbonką bez dna. Do tej pory rodzina wykonała najpilniejsze prace. Niestety albo na szczęście - Bruno jest złotą rączką i sam bierze się do działania. Z jednej strony wychodzi taniej, z drugiej wszystko trwa niemiłosiernie długo. A końca prac nie widać. Bruno chce zrobić niespodziankę żonie Beacie i odnowić ich duży salon, który jest zbieraniną przypadkowych pomysłów, kolorów i mebli. Tu na ratunek pojawia się Krzysztof Miruć i jego ekipa.

 

W metamorfozie wykorzystano farby z kolekcji Beckers Designer Collection odcień: Mellow, Snow

 

Zapraszamy na 3. odcinek 3.sezonu „Weekendowej metamorfozy” - sobota, 1.05., HGTV, o godz. 22.00!

 

Harmonogram emisji programu:

Odcinki premierowe

HGTV Home&Garden - sobota, godz. 22:00

 

Powtórki programu:

HGTV Home&Garden

- Niedziela, godz. 16:30

- Poniedziałek, godz. 20:00

- Środa, godz. 18:00

- Czwartek, godz. 12:00

- Piątek, godz. 23:00

Beckers Designer Collection Mellow
Beckers Designer Collection Snow

W PIERWSZYM ODCINKU

Krzysztof Miruć zajmie się salonem Maszy i Konrada. Pandemia zmusiła małżeństwo z 10-letnim stażem do pracy zdalnej i przekształcenia swojego salonu w domowe biuro. Niestety, jego funkcjonalność i estetyka w nowej roli, która uczyniła z niego centrum życia zawodowego i domowego, pozostawiały dużo do życzenia. Żona postanowiła więc zrobić niespodziankę mężowi i dokonać weekendowej metamorfozy pomieszczenia. Jakie będą tego skutki? Który kolor z palety Beckers Designer Collection wybierze Krzyszof Miruć, by stworzyć salon marzeń spełanijący różne funkcje? Bez wątpienia ten i kolejne odcinki będą obfitować w emocje oraz wiele porad i inspiracji, nie tylko tych kolorystycznych.

W metamorfozie wykorzystano farby z kolekcji Beckers Designer Collection odcień: RHYTHM

 

Zapraszamy na 1. odcinek 3.sezonu „Weekendowej metamorfozy” - sobota, 17.04, HGTV, o godz. 22.00!

 

Harmonogram emisji programu:

Odcinki premierowe

HGTV Home&Garden - sobota, godz. 22:00

 

Powtórki programu:

HGTV Home&Garden

 

- Niedziela, godz. 16:30

- Poniedziałek, godz. 20:00

- Środa, godz. 18:00

- Czwartek, godz. 12:00

- Piątek, godz. 23:00

7311237067715_designer_collection_25l_rhythm.jpg

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color