Dziewczynka na zielonym tle z listkami.

Przyjazne dla zdrowia i środowiska farby antyalergiczne

Ekologia wywiera nieustannie rosnący wpływ na codzienne życie. Coraz więcej osób dostrzega konieczność dbałości o przyrodę, a proekologiczne zachowania stają się naturalnym wyborem. Częściej niż kiedyś poszukujemy też certyfikowanych produktów: ekologicznych, pozbawionych alergenów, bezpiecznych – zarówno dla nas, jak i dla środowiska.

Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby marki Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością produktów.
Znaczek PTA na www

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Produkty oznaczone tym znakiem posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwo Alergologicznego (PTA), są więc polecane alergikom i osobom ze skłonnościami do alergii.
Znaczek LZO na www

Zerowa zawartość Lotnych Związków Organicznych

Produkty oznaczone tym znakiem spełniają rygorystyczne europejskie normy dotyczące emisji Lotnych Związków Organicznych.
Znaczek NECO ma www

Certyfikat Nordic Ecolabel 

Produkt wyróżniony znakiem Nordic Ecolabel spełnia wysokie standardy jakościowe i jest przyjazny dla środowiska zarówno w zakresie produkcji jak i użytkowania.
Certyfikat Nordic Ecolabel przyznawany jest w krajach nordyckich od 1989r. Przy ocenie produktu brane są pod uwagę nie tylko kryteria związane z wpływem produktu na środowisko naturalne ale i jego jakość.