Dom to nie tylko miejsce, to uczucia - jak tego doświadczyć?

Dom to nie tylko miejsce odpoczynku i bezpieczeństwa, to przede wszystkim przestrzeń, która daje nam poczucie autentyczności i zapewnia radosne doświadczenia. Z farbami Beckers wyeksponujesz to, co już masz i wyrazisz siebie poprzez mocne akcenty w Twoim wnętrzu. Kolory naszych farb zapewnią trwałe kompozycje na ścianach i stworzą zupełnie nowe oblicze aranżacji w Twoim domu.

Intensywna zieleń w salonie

Z odważnym kolorem Secret garden z kolekcji Beckers Designer Collection stworzysz w salonie elegancki klimat, o którym zawsze marzyłeś. Odcień ten, w połączeniu ze złotymi dodatkami, będzie sprzyjać zarówno koncentracji jak i relaksowi.

Spokój ducha 

Lekki i przytulny klimat do salonu wprowadzi delikatny kolor Siren z kolekcji Beckers Designer Collection, który podkreśl prostotę i minimalizm wnętrza. W takim wystroju łatwo odnajdziesz spokój i ukojenie.

Urzekające pastele

Modne, nowoczesne akcenty kolorystyczne zachęcają do autentyczności i odkrywania tego, co nieznane. Romantyczne połączenie odcieni Flow i Ballet z palety Beckers Designer Collection napawają optymizmem i wprowadzają do wnętrza nutę świeżości.

Hej przygodo!

Najlepsze momenty w życiu tworzą się same. Świeży odcień Mist z palety Beckers Designer Collection zachęca do zabawy i spontanicznego działania wbrew utartym schematom.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color