Beże i brązy w przytulnym salonie

Beżowe wnętrza emanują nowoczesną prostotą. Dobrze komponują się z naturalnymi akcentami i są doskonałym uzupełnieniem dodatków wnętrzarskich. To niezwykle modne kolory ścian które świetnie prezentują się zwłaszcza w salonach. Łącząc beże z odważnym odcieniem wypalonej ceramiki, stworzymy niezwykle przytulną przestrzeń, w której dobrze będzie czuł się każdy domownik.

Modne kolory ścian w salonie

Z czym komponować beże?

Decydując się na określoną barwę, warto brać pod uwagę wnętrze salonu: podłogę, meble, oprawy oświetleniowe i stolarkę okienną. W pokojach dziennych dobrze sprawdzają się kontrastujące połączenia, np. bardzo jasne beże z ciemnym, naturalnym brązem. Tym sposobem można podkreślić np. szafę w ponadczasowej stylistyce czy grafiki ścienne. Modne kolory ścian w beżowej odsłonie świetnie skomponują się także z podłogą w chłodniejszej kolorystyce.

 

Jak aranżować z odważnym odcieniem?

Farba w kolorze zbliżonym do wypalonej ceramiki może pomóc w całkowitej zmianie wystroju wnętrza. Wystarczy pokryć tym odcieniem jedną ścianę, by odświeżyć aranżację i dodać mocny, osobisty akcent salonowej przestrzeni. Na tak oryginalnym tle najlepiej umieścić meble w stonowanych kolorach. W przeciwnym razie można osiągnąć zbyt krzykliwy efekt. Świetnym wyborem będzie więc klasyczna szara sofa i prosty stolik w tej samej tonacji. Barwa ceramiki w wyjątkowy sposób podkreśli każdy z tych elementów. W salonie wykorzystującym tak oryginalne połączenie łatwo również dzielić przestrzeń pod względem funkcjonalności. Pomarańcz można wykorzystać w kąciku do relaksu i rozrywki, delikatny beż natomiast w strefie przeznaczonej do rodzinnych spotkań.

 

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color