Rodzina malująca mieszkanie. Video Beckers.

Historie Beckers #ważnemomenty

Życie składa się z wielu długich historii, ważnych wydarzeń, przełomowych momentów. Narodziny dziecka, rozpoczęcie szkoły, pierwsze mieszkanie, małżeństwo, przeprowadzka, zakochanie – wszystkie te wydarzenia wiążą się z ogromnymi emocjami i powodują, że zmieniamy się my i nasze otoczenie.
Farby Beckers pomagają nadać Twojemu życiu barw. 

Historie Beckers: Róż? Naturalnie!

Urządzanie pokoju dziecięcego to dla rodziców ważny moment i spore wyzwanie. Szczególnie, gdy gusta dzieci i rodziców znacznie się różnią.

Historie Beckers: RZUĆ PRACĘ

Zmęczyła Cię praca w korporacji i myślisz o rozpoczęciu własnej działalności? To ważny moment zmian w życiu, któremu towarzyszy zarówno radość, jak i niepewność.

Historie Beckers: WIELKI BŁĘKIT

Kiedy dorastające dziecko opuszcza rodzinne gniazdo, szczególnie dla rodziców jest to trudny moment. Ale ten nowy etap w życiu, może przynieść wiele ciekawych i pozytywnych zmian.

Historie Beckers: LUSTERECZKO POWIEDZ PRZECIE

Przeprowadzka do swojego pierwszego mieszkania, to bardzo ekscytujący moment. Najważniejsze, aby w nowym miejscu poczuć się "u siebie".

Historie Beckers: WSPÓLNE GARY

Zamieszkanie z ukochaną osobą to dla związku bardzo ważny moment. Z jednej strony wypełniony jest mnóstwem pozytywnych emocji, ale z drugiej to czas, w którym musimy być gotowi na wiele kompromisów.