Wybierz kolor i znajdź nowe tło dla wszystkiego, co kochasz

Ściany w naszych domach to tło dla codziennego życia. Wybierz farby, które zapewnią Ci nie tylko piękne rozwiązania kolorystyczne, ale także różnorodne funkcjonalności, dzięki którym ściana nie musi stanowić ograniczenia dla działania domowników, czy realizacji ich pasji. Poprzez swoje właściwości farby Beckers czynią pomalowane powierzchnie trwałym i efektownym tłem dla naszych codziennych, domowych aktywności.
Pokój dla nastolatki

Królestwo nastolatki

Odważne połączenie kolorów Oxygen z linii Beckers Designer Collection oraz Lavender i Powder Pink z serii Beckers Designer Colour to doskonały sposób na oddanie ducha nastoletnich fascynacji.

Denimowa sypialnia

Ściana w pięknym, głębokim odcieniu granatu Midnight z kolekcji Beckers Designer Collection to sposób na nowoczesne i stylowe wnętrze.

Ten modny kolor będzie idealnym tłem dla rodzinnej galerii zdjęć.

gkkiiyyiy
jjjj

Kuchnia pełna smaku

Najcieplejsze wspomnienia z domu rodzinnego często związane są z kuchnią. Urządzona funkcjonalnie i pomalowana w smakowitym kolorze Cappuccino farbą Beckers Designer Colour (ściany) oraz emalią Beckers Designer Universal (obudowa wyspy kuchennej) będzie sprzyjać wspólnemu gotowaniu.

Stylowy przedpokój

Postaw na trendowe zestawienie kolorów Herbarium i Trust z linii Beckers Designer Collection, a Twój przedpokój stanie się niekwestionowaną wizytówką domu.

giuiii
fifof

W romantycznej scenerii

Ściany pomalowane pastelowym kolorem Powder Pink z palety Beckers Designer Colour stworzą subtelne tło do urządzenia ponadczasowego wnętrza.

pl
zapisano.
został usunięty z listy.
dodano to twojej listy zakupów.
has been removed from your shopping list.
You have to choose a size.
You have to choose a amount.
You have to choose a color