Przyjazne dla zdrowia i środowiska farby antyalergiczne

Ekologia wywiera nieustannie rosnący wpływ na codzienne życie. Coraz więcej osób dostrzega konieczność dbałości o przyrodę, a proekologiczne zachowania stają się naturalnym wyborem. Częściej niż kiedyś poszukujemy też certyfikowanych produktów: ekologicznych, pozbawionych alergenów, bezpiecznych – zarówno dla nas, jak i dla środowiska.

Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby marki Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością produktów.

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego

Produkty oznaczone tym znakiem posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwo Alergologicznego (PTA), są więc polecane alergikom i osobom ze skłonnościami do alergii.

Produkty marki Beckers rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne to:

Produkt Beckers Designer Colour

Beckers Designer Colour

Produkt Beckers Designer Primer

Beckers Designer Primer

>Beckers Designer Universal<

Beckers Designer Universal

>Beckers Designer White<

Beckers Designer White

Rekomendacja Szwedzkiego Towarzystwa Astmy i Alergii

Produkt rekomendowany przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii jest bezpieczny dla alergików oraz wolny od alergenów.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Produkt wyróżniony znakiem Nordic Ecolabel spełnia wysokie standardy jakościowe i jest przyjazny dla środowiska zarówno w zakresie produkcji jak i użytkowania.

Certyfikat Nordic Ecolabel przyznawany jest w krajach nordyckich od 1989r. Przy ocenie produktu brane są pod uwagę nie tylko kryteria związane z wpływem produktu na środowisko naturalne ale i jego jakość.

 

Znajdź sklep


Jak malować

Chcesz samodzielnie przeprowadzić malowanie w swoim domu? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać? Przeczytaj nasze porady, a poznasz odpowiedzi na najczęstsze pytania, które pojawiają się przy okazji remontu.  

 szkoła malowania

Wałek, pędzel