Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby marki Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością produktów. 
Rekomendacja Polskiego Towarzystwa AlergologicznegoRekomendacja Polskiego Towarzystwa Alergologicznego  Rekomendacja Szwedzkiego Towarzystwa Astmy i AlergiiRekomendacja Szwedzkiego Towarzystwa Astmy i Alergii 
Produkty oznaczone tym znakiem posiadają rekomendację Polskiego Towarzystwo Alergologicznego (PTA), są więc polecane alergikom i osobom ze skłonnościami do alergii. Produkt rekomendowany przez Szwedzkie Towarzystwo Astmy i Alergii jest bezpieczny dla alergików oraz wolny od alergenów.
Nordic ecolabelCertyfikat Nordic Ecolabel   
Produkt wyróżniony znakiem Nordic Ecolabel spełnia wysokie standardy jakościowe i jest przyjazny dla środowiska zarówno w zakresie produkcji jak i użytkowania.   

 

Znajdź sklep


Jak malować

Chcesz samodzielnie przeprowadzić malowanie w swoim domu? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać? Przeczytaj nasze porady, a poznasz odpowiedzi na najczęstsze pytania, które pojawiają się przy okazji remontu.  

 szkoła malowania

Wałek, pędzel