Pokój młodzieżowy

powrót
   

Wybierając kolory do pokoju młodzieżowego najlepiej skonsultować je z nastoletnim lokatorem, który w tym pomieszczeniu będzie spędzał najwięcej czasu. Powinien czuć się w nim zatem swobodnie i ortoczyć się kolorami, które lubi.

Nie bójmy się stosowania wyrazistych kolorów. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie jednak pomalowanie intensywną barwą tylko jednej ściany. W ten sposób będzie ona wyrazistym akcentem, nie przytłumiając pomieszczenia.

 

Pokój dla nastolatka - morska toń, błękit nieba pokój dla nastolatki - z wyrazistym akcentem Pokój nastolatka - pełnia spokoju

Morska toń, błękit nieba
Aranżacja zanurzona w morskim odcieniu, zestawionym z tonacją błękitnego nieba, przywodzi na myśl wspomnienia lata. Te kolory odprężają, uspokajają, a jednocześnie dają wrażenie swobody - doskonale sprawdzą się w pokoju dziecięcym, czy przeznaczonym dla nastolatka.

Z wyrazistym akcentem
Intensywne, mocno nasycone barwy świetnie sprawdzają się w pokojach starszych dzieci i nastolatków. Kolor fuksji nada pokojowi oryginalny charakter. Najlepiej jednak zastosować go tylko na jednej ścianie, zaś pozostałe pomalować łagodnym odcieniem.

Pełnia spokoju
W tej aranżacji wszystkie kolory tworzą doskonale zgraną kompozycję - odcienie kawowe i waniliowe idealnie do siebie pasują. Aranżacja jest bardzo spokojna i stonowana, ale nie można powiedzieć, że jest nudna. Tego typu klasyczne zestawienie kolorów jest uniwersalne.

 

Aqua
Beckers Designer Colour
zobacz
produkt
Kup online
Marina Blue
Beckers Designer Colour
zobacz
produkt
Kup online
Light Grey
Beckers Designer Colour
zobacz
produkt
Kup online
Inne aranżacje z tej kategorii
InspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracjaInspiracja

Znajdź sklep


Jak malować

Chcesz samodzielnie przeprowadzić malowanie w swoim domu? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać? Przeczytaj nasze porady, a poznasz odpowiedzi na najczęstsze pytania, które pojawiają się przy okazji remontu.  

 szkoła malowania

Wałek, pędzel